Blog

Banyoda Doğal Taşlar Eşliğinde Arının

By 5 Ağustos 2019 No Comments

Günün yorgunluğunu, stresini atmak ve arınmak için banyolarınızda sakin ve huzurlu bir ortam yaratmak ister misiniz? Banyolarınızda doğal taşlar ve ahşap detaylar kullanarak hem sıradanlıktan kurtulun hem de huzur dolu banyo keyfinin tadını çıkarın.

evime.com blog 14

Teknoloji ve modern yaşamın ilerlemesi ile birlikte günümüz insanları doğallıktan ve doğadan uzak yaşam tarzını benimsedi ne yazık ki. Sizde bu değişimden çok memnun değilseniz ve evinizde doğal bir alan yaratmak istiyorsanız banyolarınızda doğal taşlar, çiçekler, ahşap detaylar ve ağaç kütüklerini kullanarak en azından kısmen de olsa doğaya yakınlaşabilirsiniz. Taş binaların arasına hapsedilmiş şehir hayatından az da olsa uzaklaşmak insana enerji ve huzur verir.

evime.com blog 3

 

Şehir hayatına rağmen doğayı benimseyenler ve huzur dolu bir ortam oluşturmak isteyenler; aşağıda sizin için seçtiğim görsellerden ilham alarak banyonuzda şık, huzurlu ve sakin bir ortam yaratabilirsiniz.

Doğa ve huzurla kalın ;)


evime.com blog 2

9001067557900X2002X244349403900evime.com blog 10
Rustic-bathroom-decor-stone-walls-freestanding-tub-exposed-ceiling-beams

evime.com blog 12evime.com blog 9
evime.com blog 5

evime.com blog 4

evime.com blog 7

 

evime.com blog 8tropical-bathroomevime.com blog 19evime.com blogevime.com blog 18evime.com blog 13evime.com blog 11Spa treatment