BİANCA BAZA+BAŞLIK+YATAK SETİ KAY

Detaylı Bilgi Al

Kategoriler:

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Baza,BaşlıkMdf malzeme üzeri Nubuk kumaş ile imal edilmiştir.Paslanmaz ve ağır yüke dayanıklı çelik konstrüksiyondur. Özel emniyet kilitleriyle takviye edilmiş amortisör ve makasları bulunmaktadır.
Yatak Ölçüsü160 x 200 cm’dir.
Yatak Özelliği

Ortopedik yüzey

Kas- iskelet sisteminin sağlıklı, ortopedik duruşunun yatarken de korunabilmesi için omurga ve vücut kıvrımlarınıza tam uyum sağlayan destek sistemi.

 Herkül yay sisteminin konforu, yumuşak tuşeli  kumaşla birlikte ekstra konfor sağlayan pedi, rahat bir uyku ortamı sunmaktır. Herkül yay sistemi orta sertlikte yatak isteyenler için geliştirilmiştir.

Yumuşacık bir dokunuş; docinelle kumaş yumuşak dokulu pelüş kumaşı ve hacimli yapısıyla wedding premium bulutların üzerinde uyku hissi verir.

Çok uzun ömürlüdür. Temel özelliklerini yıllar boyunca korur.

Konfor Pedi

Ped için kullanılan yüksek dansitedeki sünger ile omurga desteklenmektedir.

Sünger yüksekliğinin artması konforu daha da arttırmaktadır. Kısmi olarak yaylardan ayrılmış ped tabakası kalın süngerinden dolayı daha yumuşak bir zemin hissi verir.

Yatağınız size hem yayın dayanıklılığını, hem kalın sünger tabakasının konforunu sunar.

Çok uzun ömürlüdür. Temel özelliklerini yıllar boyunca korur.

Ped kısmında bulunan kuş tüyü elyaf sayesinde rahat ve konforlu uyku sağlar.

Cooltex kumaş, konfor ile sürekli serinlik sağlar.

Ek Bilgiler
Mobilyalarınızın temizliğini özel mobilya temizleyici maddeler veya nemli yumuşak bezle yapınız ve hemen kurulayınız.
Sert dokulu kumaşlar yüzeyleri çizilebilir.
Nemli bez kullandıktan sonra kesinlikle kurulayınız.