İndirim!

MİLENYUM BAZA+BAŞLIK+YATAK SETİ

5,390.00

Kategoriler:

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Baza,BaşlıkMdf malzeme üzeri Nubuk kumaş ile imal edilmiştir.Paslanmaz ve ağır yüke dayanıklı çelik konstrüksiyondur. Özel emniyet kilitleriyle takviye edilmiş amortisör ve makasları bulunmaktadır.
Yatak Ölçüsü180 x 200 cm’dir.(KİNG YATAK+ALASKA BAZA+MİLENYUM BAŞLIK)
Yatak Özelliği

5 bölgeye ayrı destek

Zero gravity yatağın 5 bölgeli yay dizilimi vücudumuzun 5 hassas bölgesine ekstra destek sağlayarak, omurganın doğal eğrisini korur daha sağlıklı bir uyku sunar.

Her biri ayrı ayrı paketlenmiş ve bağımsız çalışabilen yaylar farklı vücut tiplerine mükemmel adapte olur ve vücut kıvrımlarını destekleyerek doğru omurga desteği sağlar.

Cooltex kumaş, konfor ile sürekli serinlik sağlar. Yüzeyde bulunan kuş tüyü elyaf rahatlık sağlar. Yüzeye yerleştirilmiş ponponlar vücudumuzu tam olarak kavrar.

Ek Bilgiler
Mobilyalarınızın temizliğini özel mobilya temizleyici maddeler veya nemli yumuşak bezle yapınız ve hemen kurulayınız.
Sert dokulu kumaşlar yüzeyleri çizilebilir.
Nemli bez kullandıktan sonra kesinlikle kurulayınız.