İndirim!

COSMOS ÇEYİZ SETİ

30,770.00

ÖZEL İSKONTOLU MODERN ÇEYİZ PAKETİ

Kategoriler:

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Yatak Odası TakımıGardrop + Bazalı karyola + 2 Komidin + Şifonyer & Ayna
Yemek Odası TakımıKonsol & Ayna + Masa + 4 Sandalye
Koltuk Takımı3+3+1 (Trend koltuk takımı)
Yatak Ölçüsü160 x 200 cm’dir.
Baza FonksiyonuBazalı
Yatak Odası ÖzellikTamamı 1. kalite yongalam malzemeden üretilmiş olup komidin,şifonyer üst kısımları mermer desenli haiggloss malzemeden üretilmiştir.Ayaklar ahşap malzemedir.Gardrop kapakları çift taraflı frenli mekanizmalıdır.
Yemek Odası ÖzellikTamamı 1. kalite yongalam malzemeden üretilmiştir.Masa,Konsol üstleri mermer desenli haiggloss malzemeden üretilmiştir.Sandalye kumaşları nubuk olup ayaklar gürgendir.
Koltuk Takımı Özellik1.Kalite dokuma kumaştan üretilmiş koltuk takımımız yatak mekanizmalı ve ahşap iskeletlidir.Oturum süngerleri 32 dns HR süngerdir.
Ek bilgiİstediğiniz yere gönderim yapılabilmektedir.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.