İndirim!

COSMOS ÇEYİZ SETİ

26,990.00

ÖZEL İSKONTOLU MODERN ÇEYİZ PAKETİ

Kategoriler:

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Özellik Açıklama
Yatak Odası Takımı Gardrop + Bazalı karyola + 2 Komidin + Şifonyer & Ayna
Yemek Odası Takımı Konsol & Ayna + Masa + 4 Sandalye
Koltuk Takımı 3+3+1 (Trend koltuk takımı)
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm’dir.
Baza Fonksiyonu Bazalı
Yatak Odası Özellik Tamamı 1. kalite yongalam malzemeden üretilmiş olup komidin,şifonyer üst kısımları mermer desenli haiggloss malzemeden üretilmiştir.Ayaklar ahşap malzemedir.Gardrop kapakları çift taraflı frenli mekanizmalıdır.
Yemek Odası Özellik Tamamı 1. kalite yongalam malzemeden üretilmiştir.Masa,Konsol üstleri mermer desenli haiggloss malzemeden üretilmiştir.Sandalye kumaşları nubuk olup ayaklar gürgendir.
Koltuk Takımı Özellik 1.Kalite dokuma kumaştan üretilmiş koltuk takımımız yatak mekanizmalı ve ahşap iskeletlidir.Oturum süngerleri 32 dns HR süngerdir.
Ek bilgi İstediğiniz yere gönderim yapılabilmektedir.
Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.