İndirim!

DİAMOND ÇEYİZ SETİ

23,000.00 18,290.00

ÖZEL İSKONTOLU MODERN ÇEYİZ PAKETİ

Kategoriler:

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Yatak Odası TakımıGardrop +Bazalı Karyola + 2 Komidin + Şifonyer & Ayna
Yemek Odası TakımıKonsol & Ayna + Masa + 2 Sandalye + Bench
Koltuk Takımı3+3+1 (polo koltuk takımı)
Yatak Ölçüsü160 x 200 cm’dir.
Baza FonksiyonuBazalı.
Yatak Odası ÖzellikTamamı 1. kalite Yongalam malzemeden üretilmiştir.Ayaklar ahşap malzemeden yapılmıştır.Gardrop kapakları stoperlidir.
Yemek Odası ÖzellikTamamı 1. kalite yongalam malzemeden üretilmiştir,Masa ayakları ahşaptır.Sandalye kumaşları keten olup ayaklar gürgendir.
Koltuk Takımı ÖzellikKeten  kumaştan üretilmiş koltuk takımımızın yatak mekanizma özelliği bulunmaktadır.Oturum süngerleri 32 dns süngerdir.
Ek bilgiİstediğiniz yere gönderim yapılabilmektedir.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.