İndirim!

LOTUS ÇEYİZ SETİ

26,590.00

ÖZEL İSKONTOLU MODERN ÇEYİZ PAKETİ

Kategoriler:

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Özellik Açıklama
Yatak Odası Takımı Gardrop +Bazalı Karyola + 2 Komidin + Şifonyer & Ayna
Yemek Odası Takımı Konsol & Ayna + Masa + 4 Sandalye
Koltuk Takımı 3+3+1 (Asya Lüx koltuk takımı)
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm’dir.
Baza Fonksiyonu Bazalı.
Yatak Odası Özellik Tamamı 1. kalite Yongalam malzemeden üretilmiştir.Ayaklar ahşap malzemeden yapılmıştır.Gardrop kapakları stoperlidir.(çizilmeye karşı dirençli)
Yemek Odası Özellik Tamamı 1. kalite yongalam malzemeden üretilmiştir,Masa ayakları ahşaptır.Sandalye kumaşları keten olup ayaklar gürgendir.(çizilmeye karşı dirençli)
Koltuk Takımı Özellik Keten  kumaştan üretilmiş koltuk takımımızın yatak mekanizma özelliği bulunmaktadır.Oturum süngerleri 32 dns süngerdir.
Ek bilgi İstediğiniz yere gönderim yapılabilmektedir.
Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.