İndirim!

PERLA ÇEYİZ SETİ

27,890.00

ÖZEL İSKONTOLU MODERN ÇEYİZ PAKETİ

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da! Şubat ayına özel kaçırılmayacak fırsat ürünü Perla Çeyiz Paketi 27.890 TL ‘lik kampanya fiyatı ile dilerseniz mağazalarımızda, dilerseniz hemen satın alma imkanı ile Mersin Dimax Mobilyada. Ayrıca yemek odası, yatak odası, oturma odası, genç odası ve köşe takımlarındaki kampanyaları da inceleyiniz. Mersin’deki mobilya mağazaları içinde en avantajlı mobilya kampanyaları özel fiyatlarla Dimax Mobilya Mağazalarında.

Kategoriler:

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da! Şubat ayına özel kaçırılmayacak fırsat ürünü Diamond Çeyiz Paketi 18.290 TL ‘lik kampanya fiyatı ile dilerseniz mağazalarımızda, dilerseniz hemen satın alma imkanı ile Mersin Dimax Mobilyada. Ayrıca yemek odası, yatak odası, oturma odası, genç odası ve köşe takımlarındaki kampanyaları da inceleyiniz. Mersin’deki mobilya mağazaları içinde en avantajlı mobilya kampanyaları özel fiyatlarla Dimax Mobilya Mağazalarında.

Ürün Özellikleri

Özellik Açıklama
Yatak Odası Takımı Gardrop +Karyola + 2 Komidin + Şifonyer & Ayna
Yemek Odası Takımı Konsol & Ayna + Masa + 4 Sandalye
Koltuk Takımı 3+3+1 (Chester Koltuk Takımı)
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm’dir.
Baza Fonksiyonu Bazalı.
Yatak Odası Özellik Gövde yongalam malzemeden üretilmiş olup kapaklarda Haiggloss malzeme kullanılmıştır.
Yemek Odası Özellik Gövde yongalam malzemeden üretilmiş olup kapaklarda haiggloss malzeme kullanılmıştır..Masa ayakları ahşaptır.
Koltuk Takımı Özellik Microfiber  kumaştan üretilmiş koltuk takımımızın yatak mekanizma özelliği bulunmaktadır.Oturum süngerleri 32 dns HR sünger kullanılmıştır.
Ek bilgi İstediğiniz yere gönderim yapılabilmektedir.
Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.