İndirim!

ADA BEBEK ODASI

9,358.00

TAKIM İÇERİĞİ:3 KAPILI GARDIROP+ÇAMAŞIRLIK+BÜYÜYEN BEBE KARYOLASINDAN OLUŞMAKTADIR.

Kategoriler:

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
TAKIM İÇERİĞİ1 Adet 3 Kapılı Gardırop,  1 Adet Çamaşırlık, ve 1 Adet büyüyen bebe karyolasından oluşmaktadır.
GARDIROP18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir. Ürünlerimizde kanserojen madde içermediğine dair E1 kalite sertifakası mevcuttur. Dolap kapaklarında lazer balık baskı bulunmakla beraber kapaklarda frenli menteşe kullanılmaktadır.
BÜYÜYEN BEBE KARYOLASI18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir. Ürünlerimizde kanserojen madde içermediğine dair E1 kalite sertifikası mevcuttur. Korkulukların her iki yanındaki asansör mekanizması sayesinde korkuluk yukarı aşağı hareket ettirilebilir. Büyüyen bebe karyolanın ayakucundaki ürünler komodin ve raf ünitesi olarak ayrılabilmektedir. İç yatak ölçüsü 80 x 180 cm’dir, maksimum yatak kalınlığı 17 cm olmalıdır.
ÇAMAŞIRLIK18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir. Ürünlerimizde kanserojen madde içermediğine dair E1 kalite sertifakası mevcuttur. Çamaşırlığın ön kısmında çekmeceler, arka kısmında ise raflar bulunmaktadır. Çekmece kapaklarında lazer balık baskı kullanılmaktadır.
BAKIMMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Kapak Fonksiyon3 kapaklıdır.

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3 Kapılı Dolap135 cm50  cm182 cm
Çamaşırlık81 cm65 cm87 cm
Büyüyen Bebe Karyolası187 cm98 cm98 cm