İndirim!

BONİTA BEBEK ODASI

9,253.00

TAKIM İÇERİĞİ:3 KAPILI GARDIROP+ÇAMAŞIRLIK+BÜYÜYEN BEBE KARYOLASINDAN OLUŞMAKTADIR.

Kategoriler:

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Takım İçeriği1 Adet 3 Kapılı Gardırop,  1 Adet Çamaşırlık, ve 1 Adet büyüyen bebe karyolasından oluşmaktadır.
Gardırop 18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir, ayaklar ve kulplarda ahşap kayın kullanılmaktadır. Ahşap renkli kulplara büyüklü küçüklü formu ile detay kazandırılmıştır. Freeze işlemi ile kapaklardaki keskinlik yumuşatılarak kavisli bir görünüm elde edilmiştir.
Büyüyen Bebe Karyolası18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir. Ürünlerimizde kanserojen madde içermediğine dair E1 kalite sertifikası mevcuttur. Korkulukların her iki yanındaki asansör mekanizması sayesinde korkuluk yukarı aşağı hareket ettirilebilir. Büyüyen bebe karyolanın ayakucundaki ürünler komodin ve raf ünitesi olarak ayrılabilmektedir. İç yatak ölçüsü 80 x 180 cm’dir, maksimum yatak kalınlığı 17 cm olmalıdır.
Çamaşırlık18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir, ayaklar ve kulplarda ahşap kayın kullanılmaktadır. Ahşap renkli kulplara büyüklü küçüklü formu ile detay kazandırılmıştır. Freeze işlemi ile kapaklardaki keskinlik yumuşatılarak kavisli bir görünüm elde edilmiştir.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Kapak Fonksiyon3 kapaklıdır.

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3 Kapılı Dolap138 cm54  cm195 cm
Çamaşırlık117 cm44 cm80 cm
Büyüyen Bebe Karyolası185 cm97 cm99 cm