İndirim!

REİS GENÇ ODASI

10,428.00

TAKIM İÇERİĞİ:3 KAPILI GARDIROP+100*200 KARYOLA+ KOMODİN+ÇAMAŞIRLIK&AYNA DAN OLUŞMAKTADIR.

Kategoriler:

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Takım İçeriği1 Adet 3 Kapılı Gardırop, 1 Adet 100 Lük Karyola , 1 Adet Çamaşırlık, 1 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
Gardırop18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir. Kapaklarda frenli menteşe, çekmecelerde ise kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
Karyola18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir. Başlıkta döşeme kumaş ve flama bulunmaktadır. Karyola iç yatak ölçüleri 100 x 200 cm’dir, maksimum yatak kalınlığı 24 cm olmalıdır.
Çamaşırlık18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir. Çamaşırlığın çekmecelerinde kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
Komodin18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir. Komodinin üst kısmı kumaş kaplamadır.
Baza FonksiyonVar .( bazalı karyola farkı eklenir.)
Ek BilgilerDolap içi askılar sensörlü ve led ışıklıdır.
Ek Bilgilerkullanılan suntalam 18 mm Avrupa Standartlarına uygun E1 sertifikalı ürünlerdir.*bütün parçaların kenarları pvc kaplıdır.
Ek Bilgilerprofil ve borular küf, pas, nem gibi mevsimsel ve bölgesel olumsuz etkilere dayanıklı olması adına elektrostatik fırınlı boya ile kaplanmaktadır
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3 Kapılı Dolap145 cm54cm193 cm
Karyola107 cm202 cm107 cm
Çamaşırlık84 cm43 cm82 cm
Komodin50 cm43 cm34 cm