İndirim!

TİMELESS GENÇ ODASI

10,454.00

TAKIM İÇERİĞİ:3 KAPILI GARDIROP+100*200 KARYOLA+1 AD KOMODİN+ÇAMAŞIRLIK

Kategoriler:

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Takım İçeriği1 Adet Sürgülü  Gardırop, 1 Adet 90 Lük Karyola , 1 Adet Çamaşırlık, 1 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
BaşlıkGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır.
KaryolaGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır. Karyola iç yatak ölçüleri 90 x 200 cm’dir, maksimum yatak kalınlığı 24 cm olmalıdır
Yatak Ölçüsü90 x 200 cm’dir.
Baza FonksiyonuVar ( bazalı karyola farkı alınır.)
GardıropGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup görselliği desteklemek adına süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır. Kulplar porselen Dolap iç çekmecelerinde kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
Kapak Fonksiyon3 kapaklıdır.
KomodinGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup görselliği desteklemek adına süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır. Kulplar porselen Dolap iç çekmecelerinde kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
Şifonyer ve AynasıGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup görselliği desteklemek adına süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır. Kulplar porselen Dolap iç çekmecelerinde kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
SÜürgülü  Dolap146 cm55 cm200 cm
Karyola97 cm206 cm100 cm
Çamaşırlık65 cm45 cm80 cm
Komodin60 cm39 cm58 cm