Blog

Kışın İçinizi Isıtacak Dekorasyonlar

By 5 Ağustos 2019 No Comments

Günlerin kısalıp gecelerin uzadığı, soğuk havaların hâkim olduğu kış günlerinde sadece dolaplarınızı değil dekorasyonunuzu da değiştirme zamanı geldi. İster mobilyalarınızı değiştirerek isterseniz de ufak dokunuşlarla evlerinizi kışa hazırlayabilirsiniz.

kış5

renkli-kış-dekorasyonuDışarıdan çok evinizde zaman geçirmeyi tercih ettiğiniz bu aylarda, sıcak bir atmosfer yaratarak kışın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Dolabınızda yazlık kıyafetlerin yerini kalın kazaklar alır, yazın dekorasyonunuza renk katan kilimlerin yerine kalın halılar serilir, pencereler evi havalandırma dışında gerekmedikçe açılmaz… İşte soğuk havaların kendini gösterdiği bugünlere genel olarak yapılanlar bunlardır. Peki, evlerinizi kışın daha sıcak ve keyifli hale getirmeye ne dersiniz?

kış7

Mobilyalarınızın yerini değiştirebilir ya da imkânınız varsa sıcak tonlarda kombin yapacağınız koltuk takımları alabilirsiniz. Bütçeniz müsait değilse de, yumuşacık polar battaniyeleri koltuklarınıza sererek evinizde farklılıklar yaratabilirsiniz. Mumlar, kozalaklar, özellikle kırmızı tonlarda kırlentler vb. ufak aksesuarlar kullanabilirsiniz.

kış3

Kışın dekorasyonunuza renk katacak ve size ilham verecek örnek fotoğrafları inceleyebilirsiniz…

 kış8kış1kış6kış2kış4