Blog

Odalarda Sonbahar Esintisi

By 5 Ağustos 2019 No Comments

Yazın bitmesiyle birlikte bunaltıcı havaları da geri de bıraktık. Sizde yeni mevsime küçük dekorasyon önerileriyle hoş geldin deyin ve sonbaharın ılık ılık esen rüzgarına kendinizi teslim edin.

 

http://evime.com/Evinizde küçük dokunuşlar ya da köklü değişimlerle odalarınızı yenileyip sonbaharın güzel esintisine pencerelerinizi açabilirsiniz. Sararan yapraklar, kahverenginin bin bir tonu kışa birer adım daha yaklaştıran sonbaharın vazgeçilmez renkleri odalarınızı sıcak ve samimi bir hale getirecek.

rustic-home-decor-13

Odanızı sonbaharın renkleri ile yenilemek isterseniz, beğendiğiniz modellerde kırmızı, turuncu, krem ve özellikle kahverengi tonlarını tercih edebilirsiniz.

Var olan takımlarınızdan memnunsanız küçük dokunuşlarla da odanızın havasını baştan aşağı değiştirebilirsiniz. Kanepenizin üstüne yumuşacık bir battaniye ya da yumuşak dokulu bir örtü atabilirsiniz.

evimecom
C

Orta sehpa, dresuar, yan sehpa üzerinde; kurumuş yaprakları, çiçekleri, meyveleri, kozalakları bir vazo ya da şekerliklere yerleştirip kullanabilirsiniz.

DSC_0003Modern-Living-Room-Design-20155281

Kurumuş ağaç dallarından çerçeveler yapıp, mutlu anlarınızı ölümsüzleştirdiğiniz fotoğrafları kullanabilirsiniz.

original_Marian-Parsons-Fathers-Day-Camping-Frame-Beauty_s4x3.jpg.rend.hgtvcom.1280.960

Kısacası bu küçük tüyolarla ve yaratıcılığınızla huzur dolu bir ortam yaratabilirsiniz.

8-Ways-to-Decorate-Your-Home-This-Fall-decor-orange-red-neutral-pumpin-pillows-autumn1