Blog

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

By 5 Ağustos 2019 No Comments

Havaların soğumaya başladığı bugünlerde bütün günün yorgunluğunu atacağınız sıcacık rahat bir yatakta uykuya dalarken ve sabah dinlenmiş bir şekilde gözlerinizi açtığınız anda sizi karşılayan odanızın dekorasyonunu nasıl yapmak isterdiniz?

evime.com yatak odaları (10)

Sıradan bir insan hayatının üçte birini yani yaklaşık 27 yılını uyuyarak geçiriyormuş. Peki o kadar zaman geçirdiğimiz, gün bitiminde ve gün başlangıcında bizi karşılayan yatak odalarımızı neden daha iyi dekor etmiyoruz.

evime.com yatak odaları (3)

Günümüzde insanlar sıradanlıktan kurtulup yeni fikirlerle yatak odalarını daha eğlenceli ve sıra dışı dekore etmek istiyor. Özellikle yeni evlenen çiftler ve yatak odalarını değiştirmek isteyenler artık daha bilinçli bir şekilde mobilya seçimi yapmakta. Binlerce çeşit arasında tarzlarına göre seçim yapan çiftler, sonrasında tamamlayıcı ürünlerle (aydınlatma, duvar kâğıdı, tablolar gibi aksesuar ürünleri) yatak odalarına hayat veriyor.

Fabulous-cool-ideas-for-bedrooms-inspiration

Yatak odası takımı aldıktan sonra tamamlayıcı unsurlarla ona hayat verecek olan sizlersiniz. İlginç dekorasyon fikirleriyle ve tarzlarla (örneğin; country, uzak doğu, bohem, rustik, klasik vb. birçok tarz) sizi heyecanlandıran, mutlu eden ve huzur veren odalara sahip olabilirsiniz.

Aşağıda size ilham verecek yatak odası modellerini yer verdik. Güne nasıl başlarsanız öyle devam eder. Sizde güne başlayacağınız odalarınızı huzurlu hale getirin ve pozitif bir enerji ile güne başlayın…

evime.com yatak odaları (6)

evime.com yatak odaları (1)

evime.com yatak odaları (9)

evime.com yatak odaları (7)

evime.com yatak odaları (4)

evime.com yatak odaları (2)