İndirim!

BARETTA YATAK ODASI

20,706.00

TAKIM İÇERİĞİ : KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Özellik Açıklama
Takım İçeriği 1 Adet Sürgülü Gardırop, 1 Adet Bazalı Karyola ve Başlığı, 1 Adet Şifonyer ve Aynası, 2 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
Başlık Ahşap iskelet üzerine nubuk kumaş döşemelidir.
Karyola 1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.Bazalıdır.
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm’dir.
Baza Fonksiyonu Bazalıdır.Yere sıfırdır.
Gardırop Gövde 1. kalite yonga-lam malzemeden oluşup kapaklarda mdf üzeri lake ve bronz aynalıdır.
Kapak Fonksiyon 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır. Çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır.
Komodin Gövde 1.kalite yonga-lam  malzemeden üretilmiştir. Görünen kapak ve yan ksısmlar mdf üzeri lake boyamadır.Çekmecelerde yavaşlatıcı ray kullanılmıştır.Komidin üstü mermer desenli compact malzemedir.
Şifonyer ve Aynası Gövde, 1.kalite yonga-lam malzemeden üretilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı ray kullanılmıştır.Görünen kapak ve yan ksısmlar mdf üzeri lake boyamadır.Şifonyer üst kısmı mermer desenli compact  malzemedir.
Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

Genişlik Yükseklik Derinlik
Dolap 270 cm 230 cm 69 cm
Karyola 245 cm 125 cm 216 cm
Komodin 60 cm 37 cm 50 cm
Şifonyer 129 cm 80 cm 50 cm
Ş.Aynası 80 cm 80 cm 6 cm