BARETTA YATAK ODASI

0.00

TAKIM İÇERİĞİ : KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Stokta yok

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Takım İçeriği1 Adet Sürgülü Gardırop, 1 Adet Bazalı Karyola ve Başlığı, 1 Adet Şifonyer ve Aynası, 2 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
BaşlıkAhşap iskelet üzerine nubuk kumaş döşemelidir.
Karyola1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.Bazalıdır.
Yatak Ölçüsü160 x 200 cm’dir.
Baza FonksiyonuBazalıdır.Yere sıfırdır.
GardıropGövde 1. kalite yonga-lam malzemeden oluşup kapaklarda mdf üzeri lake ve bronz aynalıdır.
Kapak Fonksiyon2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır. Çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır.
KomodinGövde 1.kalite yonga-lam  malzemeden üretilmiştir. Görünen kapak ve yan ksısmlar mdf üzeri lake boyamadır.Çekmecelerde yavaşlatıcı ray kullanılmıştır.Komidin üstü mermer desenli compact malzemedir.
Şifonyer ve AynasıGövde, 1.kalite yonga-lam malzemeden üretilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı ray kullanılmıştır.Görünen kapak ve yan ksısmlar mdf üzeri lake boyamadır.Şifonyer üst kısmı mermer desenli compact  malzemedir.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

GenişlikYükseklikDerinlik
Dolap270 cm230 cm69 cm
Karyola245 cm125 cm216 cm
Komodin60 cm37 cm50 cm
Şifonyer129 cm80 cm50 cm
Ş.Aynası80 cm80 cm6 cm