DURU YATAK ODASI ONS

Detaylı Bilgi Al

TAKIM İÇERİĞi:  KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Takım İçeriği1 Adet Sürgülü Dolap , 1 Adet Başlıklı Karyola, 1 Adet Aynalı Şifonyer ve 2 Adet Komodinden Oluşmaktadır
BaşlıkBaşlık ve Karyolada Kumaş Uygulaması Yapılmıştır. Tercih Edilen Kumaş Leke Tutmama ve Kolay Temizlenebilme Özelliğine Sahiptir. Başlıkta Metal Detaylar Vardır.
KaryolaYere Sıfır Karyola Kullanılmıştır. Dilerseniz Bazalı Olarak Satın Alabilirsiniz.
Yatak Ölçüsü160 x 200 cm’dir.
Baza FonksiyonuVar.( bazalı karyola fiyat farkı alınmaktadır.)
GardıropGövdede 1.Sınıf Malzeme Kullanılmıştır. Dolap İç Kısımlarda Koton Dokulu Malzeme Tercih Edilmiştir. Ön Yüzler Akrilik Malzemedir.
Kapak FonksiyonKapaklar Yavaşlatıcılıdır. Askı Boruları Led Işıklandırmalıdır. Dolap İçinde Bulunan Çekmecelerde Teleskopik Ray Kullanılmıştır. Pantolonluk Mevcuttur
KomodinGövde ve Ön Yüzler 1. Sınıf Malzemeden Üretilmiştir. Komodin Üst Kısmında Füme Ayna Vardır. Ayaklar Metal Malzeme Üzerine Gold Kaplamalıdır. Çekmecelerde Frenli Ray Kullanılmıştır. Üst Tablada Füme Ayna Vardır.
Şifonyer ve AynasıGövde ve Ön Yüzler 1. Sınıf Malzemeden Üretilmiştir. Şifonyer Üst Kısımda Füme Ayna Vardır. Ayaklar Metal Malzeme Üzerine Gold Kaplamalıdır.Yerden Yüksek Ayak , Kapaklar ve Çekmecede Stoper Mevcuttur.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
 Dolap261 cm66 cm219 cm
Karyola201 cm217 cm129 cm
Şifonyer146 cm42 cm83 cm
Komodin71 cm49 cm42 cm