İndirim!

GİNDA YATAK ODASI

29,690.00

TAKIM İÇERİĞİ : KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Özellik Açıklama
Takım İçeriği 1 Adet Sürgülü Gardırop, 1 Adet Bazalı Karyola ve Başlığı, 1 Adet Şifonyer ve Aynası, 2 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
Başlık  Lam malzeme üzerine kumaş döşemelidir.
Karyola 1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm’dir.
Baza Fonksiyonu Bazalıdır.Yere sıfırdır.
Gardırop Mdf malzemeden üretilmiştir.Kapaklarda yaprak ceviz kaplama uygulanmıştır.
Kapak Fonksiyon 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır. Çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır.
Komodin Mdf malzemeden üretilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı ray kullanılmıştır.Kapakta yaprak ceviz uygulaması yapılmıştır.
Şifonyer ve Aynası Gövde, mdf malzemeden üretilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı ray kullanılmıştır.Kapaklarda yaprak ceviz uygulanmıştır.
Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

Genişlik Yükseklik Derinlik
 Gardrop 260 cm 222 cm 64 cm
 Karyola 304 cm 120 cm 217 cm
Şifonyer + Ayna 137 cm 62 cm 55 cm
Komodin 60 cm 47 cm 50 cm