İndirim!

İNTER YATAK ODASI

18,164.00

TAKIM İÇERİĞİ: BAZALI KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Takım İçeriği1 Adet 6 kapılı Gardırop, 1 Adet Karyola ve Başlığı, 1 Adet Şifonyer ve Aynası, 2 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
Başlık1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.
Karyola Ürünümüz Kendinden Bazalıdır. Baza Sisteminde, Hidrolikli Ve Emniyet Stoplu Baza Sistemi Kullanılmıştır. Ayaklar ahşap.
Yatak Ölçüsü160 x 200 cm’dir.
Baza FonksiyonuVar
GARDROPKomple MDF VE Boyalıdır.  Renk Değişimi Yapılmamaktadır. Frenli Mekanizma Kullanılmıştır. Gardırop İçerisi Koton Kaplamadır. Koton Kaplama Özelliği İçerisindeki Eşyaların Sararmasını Engellemektedir. Kulplarda Fırınlanış Metal Kullanılmıştır.
Kapak Fonksiyon6 adet menteşeli kapaktan oluşmaktadır.Kapaklar stoperlidir.
KomodinKomple MDF Olup Boyalıdır. Çekmece İçleri Koton Kaplamadır. Ayaklar ahşap.
Şifonyer ve AynasıKomple  MDF Olup Boyalıdır. Çekmece İçleri Koton Kaplamadır. Ayaklar ahşap. Mekanizmalar Frenlidir.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
 Dolap270 cm57 cm220 cm
Karyola170 cm205 cm42 cm
Şifonyer165 cm48 cm87 cm
Komodin65 cm45 cm47 cm