SOFYA BEYAZ YATAK ODASI

0.00

TAKIM İÇERİĞİ : KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Stokta yok

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

TAKIM İÇERİĞİ                           : KARYOLA + 2 ADET KOMİDİN + GARDROP + ŞİFONYER&AYNA DAN OLUŞMAKTADIR.

KULLANILAN MALZEME :1.KALİTE HAİGGLOSS MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.KAPAK KISIMLARINDA MDF ÜZERİ LAKE UYGULANMIŞTIR.CNC TASARIMLIDIR.

GARDROP ÖZELLİKLERİ   :SÜRGÜLÜ KAPAKLARDAN OLUŞUYOR.GÖVDE 1.SINIF HAİGGLOSS MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.ÇİFT TARAFLI FREN MEKANİZMA KULLANILMIŞTIR.2 ADET ASKILIK,PANTOLONLUK,KRAVATLIKİRAF VE 3 ÇEKMECE YAPILMIŞTIR.KAPAKLARDA BOY AYNASI VE MDF ÜZERİ LAKE UYGULANMIŞTIR.

BAŞLIK                                : KUMAŞ DÖŞEMELİDİR.

YATAK & BAZA                  :160*200 (KARYOLA BAZALIDIR).

DEMONTE PARÇALAR      :TÜM PARÇALAR DEMONTE OLARAK GÖNDERİLİR.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK          : PARLAK HAİGGLOSS MALZEME İLE ÜRETİLMİŞ OLUP,MDF ÜZERİNE LAKE ÇALIŞMALAR İLE TASARLANMIŞTIR..LUXURY TASARIMLIDIR.

BAKIM                                  :MOBİLYANIZI NEMLİ BEZ İLE SİLİNİZ.DİREKT GÜNEŞ IŞINLARINA MARUZ BIRAKMAYINIZ.SICAK CİSİMLERİN VE SUYUN UZUN SÜRELİ TEMASINDAN KAÇININIZ.