İndirim!

STELLA YATAK ODASI

26,190.00

TAKIM İÇERİĞİ : KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Özellik Açıklama
Takım İçeriği 1 Adet 6 Kapılı Gardırop, 1 Adet Karyola ve Başlığı, 1 Adet Şifonyer ve Aynası, 2 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
Başlık Ahşap iskelet üzerine ithal kumaş döşemelidir.Yüksek başlıklı kapitoneli lüx tasarım.
Karyola 1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm’dir.
Baza Fonksiyonu BAZALIDIR.
Gardırop Gövde 1. kalite yonga-lam malzemeden oluşup kapaklarda aleminyum profilden oluşan 6 adet damperli cam bulunmaktadır.Camlar bronz filmlidir.
Kapak Fonksiyon 6 adet menteşeli kapaktan oluşmaktadır.Kapaklar stoperlidir.
Komodin Gövde 1.kalite yonga-lam  malzemeden üretilmiştir. Görünen kapak ve yan ksısmlar mdf üzeri lake boyamadır.Çekmecelerde yavaşlatıcı ray kullanılmıştır.
Şifonyer ve Aynası Gövde, 1.kalite yonga-lam malzemeden üretilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı ray kullanılmıştır.Görünen kapak ve yan ksısmlar mdf üzeri lake boyamadır.Ayaklar metaldir.
Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

Ürünler Genişlik Derinlik Yükseklik
Dolap 270 63 230
Karyola 186 217 153
Komodin 65 45 47
Şifonyer 140 55 82
Şifoniyer Aynası 76 11 80