İndirim!

ASİL ÇEYİZ SETİ

33,490.00

ÖZEL İSKONTOLU MODERN ÇEYİZ PAKETİ

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da! Şubat ayına özel kaçırılmayacak fırsat ürünü Palermo Çeyiz Paketi 38.490 TL ‘lik kampanya fiyatı ile dilerseniz mağazalarımızda, dilerseniz hemen satın alma imkanı ile Mersin Dimax Mobilyada. Ayrıca yemek odası, yatak odası, oturma odası, genç odası ve köşe takımlarındaki kampanyaları da inceleyiniz. Mersin’deki mobilya mağazaları içinde en avantajlı mobilya kampanyaları özel fiyatlarla Dimax Mobilya Mağazalarında.

Kategoriler:

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da! Şubat ayına özel kaçırılmayacak fırsat ürünü Diamond Çeyiz Paketi 18.290 TL ‘lik kampanya fiyatı ile dilerseniz mağazalarımızda, dilerseniz hemen satın alma imkanı ile Mersin Dimax Mobilyada. Ayrıca yemek odası, yatak odası, oturma odası, genç odası ve köşe takımlarındaki kampanyaları da inceleyiniz. Mersin’deki mobilya mağazaları içinde en avantajlı mobilya kampanyaları özel fiyatlarla Dimax Mobilya Mağazalarında.

Ürün Özellikleri

Özellik Açıklama
Yatak Odası Takımı Gardrop +Karyola + 2 Komidin + Şifonyer & Ayna
Yemek Odası Takımı Konsol & Ayna + Masa + 2 Sandalye + Bench
Koltuk Takımı 3+3+1 (Stil Koltuk Takımı)
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm’dir.
Baza Fonksiyonu Bazasız.
Yatak Odası Özellik Gardrop Gövde ve Kapaklar Haiggloss malzemeden üretilmiş olup dolap iç kısmında çekmece,askılıklar,raflar  kullanılmıştır.Karyola yerden yüksek tasarlanmış olup başlık kısmı microfiber anti bakteriyel kumaş ile döşenmiş olup yan selenler haiggloss malzemeden üretilmiştir.
Yemek Odası Özellik Gövde ve Kapaklar Haiggloss malzemeden üretilmiş olup .Masa ayakları ahşaptır.
Koltuk Takımı Özellik Microfiber  kumaştan üretilmiş koltuk takımımızın yatak mekanizma özelliği yoktur.Oturum süngerleri 35 dns HR sünger kullanılmıştır.
Ek bilgi İstediğiniz yere gönderim yapılabilmektedir.
Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.