PUMA ÇEYİZ SETİ

Detaylı Bilgi Al

ÖZEL İSKONTOLU MODERN ÇEYİZ PAKETİ

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da! Şubat ayına özel kaçırılmayacak fırsat ürünü Asil Çeyiz Paketi 50.170 TL  ‘lik kampanya fiyatı ile dilerseniz mağazalarımızda, dilerseniz hemen satın alma imkanı ile Mersin Dimax Mobilyada. Ayrıca yemek odası, yatak odası, oturma odası, genç odası ve köşe takımlarındaki kampanyaları da inceleyiniz. Mersin’deki mobilya mağazaları içinde en avantajlı mobilya kampanyaları özel fiyatlarla Dimax Mobilya Mağazalarında.

Kategoriler:

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da! Şubat ayına özel kaçırılmayacak fırsat ürünü Diamond Çeyiz Paketi 18.290 TL ‘lik kampanya fiyatı ile dilerseniz mağazalarımızda, dilerseniz hemen satın alma imkanı ile Mersin Dimax Mobilyada. Ayrıca yemek odası, yatak odası, oturma odası, genç odası ve köşe takımlarındaki kampanyaları da inceleyiniz. Mersin’deki mobilya mağazaları içinde en avantajlı mobilya kampanyaları özel fiyatlarla Dimax Mobilya Mağazalarında.

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Yatak Odası TakımıGardrop +Karyola + 2 Komidin + Şifonyer & Ayna
Yemek Odası TakımıKonsol & Ayna + Masa + 2 Sandalye + Bench
Koltuk Takımı3+3+1 (Stil Koltuk Takımı)
Yatak Ölçüsü160 x 200 cm’dir.
Baza FonksiyonuBazasız.
Yatak Odası ÖzellikGardrop Gövde ve Kapaklar Haiggloss malzemeden üretilmiş olup dolap iç kısmında çekmece,askılıklar,raflar  kullanılmıştır.Karyola yerden yüksek tasarlanmış olup başlık kısmı microfiber anti bakteriyel kumaş ile döşenmiş olup yan selenler haiggloss malzemeden üretilmiştir.
Yemek Odası ÖzellikGövde ve Kapaklar Haiggloss malzemeden üretilmiş olup .Masa ayakları ahşaptır.
Koltuk Takımı ÖzellikMicrofiber  kumaştan üretilmiş koltuk takımımızın yatak mekanizma özelliği yoktur.Oturum süngerleri 35 dns HR sünger kullanılmıştır.
Ek bilgiİstediğiniz yere gönderim yapılabilmektedir.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.