FML SWİRSS ÇEYİZ SETİ

Detaylı Bilgi Al

ÖZEL İSKONTOLU MODERN ÇEYİZ PAKETİ

Kategoriler:

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Yatak Odası TakımıGardrop +Bazalı Karyola + 2 Komidin + Şifonyer & Ayna
Yemek Odası TakımıKonsol & Ayna + Masa + 4 Sandalye
Koltuk Takımı3+3+1
Yatak Ölçüsü160 x 200 cm’dir.
Baza FonksiyonuBazalı.
Yatak Odası ÖzellikTamamı 1. kalite Haiggloss malzemeden üretilmiştir.Ayaklar yere sıfır yapılmıştır.Gardrop kapakları stoperlidir.
Yemek Odası ÖzellikTamamı 1. kalite Haiggloss malzemeden üretilmiştir.Sandalye kumaşları kadife olup ayaklar gürgendir.
Koltuk Takımı ÖzellikNanoteknoloji kadife kumaştan üretilmiş koltuk takımımızın mekanizma özelliği yoktur.Oturum süngerleri 35 dns HR süngerdir.
Ek bilgiİstediğiniz yere gönderim yapılabilmektedir.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.