İndirim!

GLORİA ÇEYİZ SETİ

40,413.00

Dimax Mobilya Mağazalarında.

Stokta yok

Kategoriler:

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da! Şubat ayına özel kaçırılmayacak fırsat ürünü Diamond Çeyiz Paketi 18.290 TL ‘lik kampanya fiyatı ile dilerseniz mağazalarımızda, dilerseniz hemen satın alma imkanı ile Mersin Dimax Mobilyada. Ayrıca yemek odası, yatak odası, oturma odası, genç odası ve köşe takımlarındaki kampanyaları da inceleyiniz. Mersin’deki mobilya mağazaları içinde en avantajlı mobilya kampanyaları özel fiyatlarla Dimax Mobilya Mağazalarında.

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Yatak Odası TakımıGardrop +Karyola + 2 Komidin + Şifonyer & Ayna
Yemek Odası TakımıKonsol & Ayna + Masa + 4 Sandalye
Koltuk Takımı3+3+1 (Harmoni Koltuk Takımı)
Yatak Ölçüsü160 x 200 cm’dir.
Baza FonksiyonuBazalı.
Yatak Odası ÖzellikGövde haiggloss malzemeden üretilmiş olup kapaklarda mdf malzeme kullanılmıştır.
Yemek Odası ÖzellikGövde haiggloss malzemeden üretilmiş olup kapaklarda mdf malzeme kullanılmıştır.Masa üst kısım genilşeyebilmektedir.Masa ayakları ahşaptır.
Koltuk Takımı ÖzellikMicrofiber  kumaştan üretilmiş koltuk takımımızın yatak mekanizma özelliği bulunmaktadır.Oturum süngerleri 32 dns süngerdir.
Ek bilgiİstediğiniz yere gönderim yapılabilmektedir.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.