İndirim!

SAMARA ÇEYİZ SETİ

33,290.00

ÖZEL İSKONTOLU MODERN ÇEYİZ PAKETİ

Kategoriler:

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Özellik Açıklama
Yatak Odası Takımı Gardrop +Karyola + 2 Komidin + Şifonyer & Ayna
Yemek Odası Takımı Konsol & Ayna + Masa + 2 Sandalye + Bench
Koltuk Takımı 3+3+1(SAMARA KOLTUK)
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm’dir.
Baza Fonksiyonu Baza ekstra ücret ile eklenebilir.
Yatak Odası Özellik Tamamı 1. kalite Haiggloss malzemeden üretilmiştir.Ayaklar ahşap malzemedir.Gardrop kapakları stoperlidir.
Yemek Odası Özellik Tamamı 1. kalite Haiggloss malzemeden üretilmiştir.Sandalye kumaşları kadife olup ayaklar gürgendir.
Koltuk Takımı Özellik Nanoteknoloji kadife kumaştan üretilmiş koltuk takımımızın mekanizma özelliği yoktur.Oturum süngerleri 35 dns HR süngerdir.
Ek bilgi İstediğiniz yere gönderim yapılabilmektedir.
Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.