HELEN GENÇ ODASI BEN

Detaylı Bilgi Al

TAKIM İÇERİĞİ:3 KAPILI GARDIROP+100*200 KARYOLA+1 AD KOMODİN+ÇAMAŞIRLIK

Kategoriler:

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Takım İçeriği1 Adet 3 Kapılı Gardırop, 1 Adet 100 Lük Karyola , 1 Adet Çamaşırlık, 1 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
BaşlıkGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır.
KaryolaGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır. Karyola iç yatak ölçüleri 100 x 200 cm’dir, maksimum yatak kalınlığı 24 cm olmalıdır
Yatak Ölçüsü100 x 200 cm’dir.
Baza FonksiyonuVar ( bazalı karyola farkı alınır.)
GardıropGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup görselliği desteklemek adına süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır. Kulplar porselen Dolap iç çekmecelerinde kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
Kapak Fonksiyon3 kapaklıdır.
KomodinGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup görselliği desteklemek adına süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır. Kulplar porselen Dolap iç çekmecelerinde kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
Şifonyer ve AynasıGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup görselliği desteklemek adına süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır. Kulplar porselen Dolap iç çekmecelerinde kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3 Kapılı Dolap146 cm59 cm199 cm
Karyola123 cm214 cm113 cm
Çamaşırlık84 cm43 cm79 cm
Komodin48 cm47 cm54 cm