LEGEND GENÇ ODASI BEN

Detaylı Bilgi Al

TAKIM İÇERİĞİ:3 KAPILI GARDIROP+100*200 KARYOLA+ KOMODİN+ÇAMAŞIRLIK&AYNA DAN OLUŞMAKTADIR.

Kategoriler:

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Takım İçeriği1 Adet 3 Kapılı Gardırop, 1 Adet 100 Lük Karyola , 1 Adet Çamaşırlık, 1 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
BaşlıkGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır.
KaryolaGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır. Karyola iç yatak ölçüleri 100 x 200 cm’dir, maksimum yatak kalınlığı 24 cm olmalıdır
Yatak Ölçüsü100 x 200 cm’dir.
Baza FonksiyonuVar ( bazalı karyola farkı alınır.)
GardıropGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup görselliği desteklemek adına süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır. Kulplar porselen Dolap iç çekmecelerinde kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
Kapak Fonksiyon3 kapaklıdır.
KomodinGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup görselliği desteklemek adına süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır. Kulplar porselen Dolap iç çekmecelerinde kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
Çamaşırlık  ve AynasıGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup görselliği desteklemek adına süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır. Kulplar porselen Dolap iç çekmecelerinde kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3 Kapılı Dolap143 cm58 cm200 cm
Karyola115 cm208 cm90 cm
Çamaşırlık69 cm44 cm74 cm
Komodin55 cm44 cm39 cm