HİTİT YATAK ODASI JES

Detaylı Bilgi Al

TAKIM İÇERİĞİ : KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Kategoriler:

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Takım İçeriği1 adet sürgülü dolap, 1 adet karyola, 2 adet komodin ve 1 adet şifonyer ve aynadan oluşmaktadır.
Karyola BaşlığıSunta aralarına suni deri şerit olarak geçilmiştir. Başlığın üst kısmında suni deri kullanılmıştır.
Karyola TipiYere Sıfır
Yatak Ölçüsü160 x 200 cm’dir.
Gardırop MalzemesiGövde 18 mm tesbih ceviz suntalam malzemeden üretilmiştir.
Gardırop Kapak Fonksiyon2 kapak sürgü sisteminden oluşmaktadır. Kapakların arka akşamında gergi demiri kullanılmıştır. Önyüzlerde iki aşamalı işçilik vardır. Krem orma sunta ve suni deriyle şerit halinde yapılmıştır.
Komodin MalzemesiGövde ve ön yüzeyler 18 mm tesbih ceviz suntalam malzeme, önyüzlerde iki aşamalı işçilik vardır. Krem orma sunta ve suni deriyle şerit halinde yapılmıştır. Kulplar ve ayaklar ahşap boyalı malzemedir. Çekmece çift açılır teleskopik ray kullanılmıştır.
Şifonyer MalzemesiGövde ve ön yüzeyler 18 mm tesbih ceviz suntalam malzeme, önyüzlerde iki aşamalı işçilik vardır. Krem orma sunta ve suni deriyle şerit halinde yapılmıştır. Kulplar ve ayaklar ahşap boyalı malzemedir. Çekmece çift açılır teleskopik ray kullanılmıştır.
Baza MalzemesiTamamı aluminyum profilden imal edilmiştir.
Baza ÖzelliğiBazalarda iki adet mukavemetli amortisör ve iki adet stoplama sistemi bulunmaktadır. Baza demiri tek parçadır.
Ahşap BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

GenişlikDerinlikYükseklik
DOLAP256 cm66 cm221 cm
ŞİFONYER130 cm45 cm165 cm
KOMİDİN65 cm44 cm45 cm
KARYOLA206 cm222 cm122 cm