SENFONİ YEMEK ODASI MUZ

Detaylı Bilgi Al

KONSOL&AYNA+MASA+6 SANDALYE

Kategoriler:

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Takım içeriğiMasa,6 sandalye,konsol ve konsol aynasından aynasından oluşmaktadır.
MasaÜst tabla tamperli füme camdır.Masa kasası boyalı MDFdir.Masa ayakları metalden üretilmiştir.6 kişilik kullanıma uygun tasarlanmıştır.
KonsolGövde ve kapaklar boyalı MDFdir.Konsol üst tablasında füme tamperli cam kullanılmış olup ayakları metalden üretilmiştir.
Konsol aynaBoyalı MDF çerçeveden üretilmiştir. 2 adet olarak tasarlanmıştır. Opsiyonel olarak adet sayısı arttırılabilir.
SandalyeAyakları masif ahşaptan üretilmiş olup boya uygulanmıştır.1.sınıf kalite sünger tercih edilmiştir.Koltuk kumaşı ile uyumlu kumaş kullanılmıştır.
GümüşlükGövde suntalamdan üretilmiş olup füme tamperli cam kapak ve raf kullanılmıştır.
BakımHafif nemli microfiber bezle silinip temizlik bakımı yapılabilir.

Ürün Boyutları

GenişlikDerinlikYükseklik
Konsol202 cm48 cm78 cm
Masa188 cm98 cm78 cm
 – – –