ZEN YATAK ODASI YEMEK ODASI TV ÜNİTESİ MUS

Detaylı Bilgi Al

ÖZEL İSKONTOLU MODERN ÇEYİZ PAKETİ

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da! Ayrıca yemek odası, yatak odası, oturma odası, genç odası ve köşe takımlarındaki kampanyaları da inceleyiniz. Mersin’deki mobilya mağazaları içinde en avantajlı mobilya kampanyaları özel fiyatlarla Dimax Mobilya Mağazalarında.

Kategoriler:

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da! yıl sonuna  özel kaçırılmayacak fırsat ürünü Mira Çeyiz Paketi‘lik kampanya fiyatı ile dilerseniz mağazalarımızda, dilerseniz hemen satın alma imkanı ile Mersin Dimax Mobilyada. Ayrıca yemek odası, yatak odası, oturma odası, genç odası ve köşe takımlarındaki kampanyaları da inceleyiniz. Mersin’deki mobilya mağazaları içinde en avantajlı mobilya kampanyaları özel fiyatlarla Dimax Mobilya Mağazalarında.

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Yatak Odası TakımıGardrop +BAZALI Karyola + 2 Komidin + Şifonyer & Ayna
Yemek Odası TakımıKonsol & Ayna + Masa + 6 Sandalye

DUVAR ÜNİTESİ

Koltuk Takımı
Yatak Ölçüsü160 x 200 cm’dir.
Baza FonksiyonuBazalı.
Yatak Odası ÖzellikTamamı 1. kalite Yongalam malzemeden üretilmiştir.
Yemek Odası ÖzellikTamamı 1. kalite yongalam malzemeden üretilmiştir.
Koltuk Takımı Özellik
Ek bilgiİstediğiniz yere gönderim yapılabilmektedir.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.