İndirim!

ALYANS CEVİZ DUVAR ÜNİTESİ

6,800.00

ALT BLOK 4307
ÜST BLOK 1892
Kategoriler: ,

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

TV Ünitesi Malzemesi Ünite alt blok gövdesi  Mdf  mazlemeden yapılmaktadır. Ayaklar ahşap ayaktır. Ön yüzlerde lambiri tasarımlı ceviz kaplamalı çekmeceler vardır.Üst kısım damperli camlıdır.
Ünite üst kısım duvara direkt monte edilebilir Tv üst blok üzerine asılabilir.Mdf malzemeden yapılmış olup lambiri tasarımlıdır.
Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.