ARVEN YATAK ODASI ONS

Detaylı Bilgi Al

TAKIM İÇERİĞİ : KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Takım İçeriği1 Gardırop, 1 Bazasız karyola, 1 Şifonyer ve aynası, 2 komodinden oluşmaktadır.
Karyola ÇerçevesiÜst gövdesinde lake parlak panel  kullanılmıştır. Gövde, koyu gri parlak suntalam malzemeden üretilmiştir.
Yatak Ölçüsü160 x 200 cm’dir.(Baza ek ücret ile eklenebilir)
Gardırop MalzemesiÜst gövdesinde lake parlak panel  kullanılmıştır. Gövde, koyu gri parlak suntalam malzemeden üretilmiştir.
Gardırop Kapak FonksiyonSürgü kapaktan oluşmaktadır.
Komodin MalzemesiÜst gövdesinde lake parlak panel  kullanılmıştır. Gövde, koyu gri parlak suntalam malzemeden üretilmiştir.
Şifonyer MalzemesiÜst gövdesinde lake parlak panel  kullanılmıştır. Gövde, koyu gri parlak suntalam malzemeden üretilmiştir.
Ahşap BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Ek Bilgiler
Demonte ParçalarTüm parçalar demonte gönderilir.
Ürün TipleriSürgülü Kapak

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
 Dolap261 cm66 cm219 cm
Karyola221 cm213 cm138 cm
Şifonyer135 cm44 cm99 cm
Komodin69 cm45 cm53 cm