İndirim!

UMAY YATAK ODASI

16,190.00

TAKIM İÇERİĞİ : KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Takım İçeriği 1 gardırop, 1 şifonyer ve aynası, 2 komodin ve 1 adet karyoladan oluşmaktadır.(FMLY0012BBL)
Karyola Çerçevesi Başlık hem boyalı hem döşemeli mozambik suntasından oluşmaktadır. Yan tahta ve ayakucu döşemelidir. Ayak destekleri siyah parlak suntalamdır.
Gardırop Malzemesi Alt tabla siyah parlak suntalam oluşmakatdır. Gövdesi mozambik mat suntalam yüzeylerinde motif ve profil vardır.
Gardırop Kapak Fonksiyon 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır.
Komodin Malzemesi Alt tabla siyah parlak suntalam oluşmakatdır. Gövdesi mozambik mat suntalam yüzeylerinde motif ve profil vardır.
Şifonyer Malzemesi Alt tabla siyah parlak suntalam oluşmakatdır. Gövdesi mozambik mat suntalam yüzeylerinde motif ve profil vardır.
Baza Bazalı
Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.
Ek Bilgiler Üstler sonata mermer lak paneldir.
Altlar siyah parlaktır.
Gövde mozambik mat rengindedir.
Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Ürün Boyutları

Genişlik Derinlik Yükseklik
Gardırop 210 cm 69 cm 215.8 cm
Şifonyer ve Aynası 142 cm 49 cm 82 cm
Komodin 61 cm 49 cm 55 cm
Karyola 200 cm 213 cm 148 cm
Ek Dolap 50 cm 69 cm 215.8 cm