İndirim!

EZEL YATAK ODASI

18,800.00

TAKIM İÇERİĞİ : GARDROP+KOMODİN ( 2 ADET)+ŞİFONYER&AYNA+BAZALI KARYOLA

Stokta yok

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Takım İçeriği1 adet sürgülü dolap, 1 adet bazalı karyola, 2 adet komodin ve 1 adet şifonyer ve aynadan oluşmaktadır.
Karyola BaşlığıAhşap malzeme üzerine kumaş döşeme işlemi yapılmıştır.
Karyola TipiYere Sıfır
Yatak Ölçüsü160 x 200 cm’dir.
Gardırop MalzemesiGövde 18 mm tesbih ceviz suntalam malzemeden üretilmiştir.
Gardırop Kapak Fonksiyon2 kapak sürgü sisteminden oluşmaktadır. Kapakların arka akşamında gergi demiri kullanılmıştır. Önyüzlerde iki aşamalı işçilik vardır.
Komodin MalzemesiGövde ve ön yüzeyler 18 mm tesbih ceviz suntalam malzeme, önyüzlerde iki aşamalı işçilik vardır.   ayaklar ahşap boyalı malzemedir. Çekmece çift açılır teleskopik ray kullanılmıştır.
Şifonyer MalzemesiGövde ve ön yüzeyler 18 mm tesbih ceviz suntalam malzeme, önyüzlerde iki aşamalı işçilik vardır.ayaklar ahşap boyalı malzemedir. Çekmece çift açılır teleskopik ray kullanılmıştır.
Baza MalzemesiTamamı aluminyum profilden imal edilmiştir.
Baza ÖzelliğiBazalarda iki adet mukavemetli amortisör ve iki adet stoplama sistemi bulunmaktadır. Baza demiri tek parçadır.
Ahşap BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

GenişlikDerinlikYükseklik
DOLAP250 cm65 cm221 cm
  ŞİFONYER131 cm44 cm82 cm
KOMİDİN60 cm44 cm58 cm
KARYOLA170 cm208 cm46  cm