ARES YATAK ODASI CND

Detaylı Bilgi Al

TAKIM İÇERİĞİ : GARDIROP+BAZALI KARYOLA +ŞİFONYER+AYNA+KOMODİN (2 ADET) OLUŞMAKTADIR .

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Takım İçeriği1 Gardırop, 1 Bazalı karyola, 1 Şifonyer ve aynası, 2 komodinden oluşmaktadır.
Karyola Çerçevesi1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.
Yatak Ölçüsü160 x 200 cm’dir.
Gardırop MalzemesiGövde, mdf üzeri kaplama malzemeden üretilmiştir.
Gardırop Kapak Fonksiyon6 Adet menteşeli kapaktan oluşmaktadır.
Komodin MalzemesiÜst tabla mdf baskı yapılarak üretilmiştir. Ön yüzler çizilme ve yanma mukavemeti fazla olan parlak lak panel malzemeden yapılmaktadır. Ayaklar metal malzemedir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.
Şifonyer MalzemesiÜst tabla mdf baskı yapılarak üretilmiştir. Ön yüzler çizilme ve yanma mukavemeti fazla olan parlak lak panel malzemeden yapılmaktadır. Ayaklar metal malzemedir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.
Ahşap Bakımı
Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Ek Bilgiler
Demonte ParçalarTüm parçalar demonte gönderilir.
Ürün TipleriMetal yatak odası

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
 Dolap260 cm71 cm215 cm
Karyola170 cm237 cm117 cm
Şifonyer120 cm60 cm140 cm
Komodin65 cm45 cm43 cm