İndirim!

HİTİT YATAK ODASI

9,590.00

TAKIM İÇERİĞİ : KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Takım İçeriği 1 adet sürgülü dolap, 1 adet karyola, 2 adet komodin ve 1 adet şifonyer ve aynadan oluşmaktadır.
Karyola Başlığı Sunta aralarına suni deri şerit olarak geçilmiştir. Başlığın üst kısmında suni deri kullanılmıştır.
Karyola Tipi Yere Sıfır
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm’dir.
Gardırop Malzemesi Gövde 18 mm tesbih ceviz suntalam malzemeden üretilmiştir.
Gardırop Kapak Fonksiyon 2 kapak sürgü sisteminden oluşmaktadır. Kapakların arka akşamında gergi demiri kullanılmıştır. Önyüzlerde iki aşamalı işçilik vardır. Krem orma sunta ve suni deriyle şerit halinde yapılmıştır.
Komodin Malzemesi Gövde ve ön yüzeyler 18 mm tesbih ceviz suntalam malzeme, önyüzlerde iki aşamalı işçilik vardır. Krem orma sunta ve suni deriyle şerit halinde yapılmıştır. Kulplar ve ayaklar ahşap boyalı malzemedir. Çekmece çift açılır teleskopik ray kullanılmıştır.
Şifonyer Malzemesi Gövde ve ön yüzeyler 18 mm tesbih ceviz suntalam malzeme, önyüzlerde iki aşamalı işçilik vardır. Krem orma sunta ve suni deriyle şerit halinde yapılmıştır. Kulplar ve ayaklar ahşap boyalı malzemedir. Çekmece çift açılır teleskopik ray kullanılmıştır.
Baza Malzemesi Tamamı aluminyum profilden imal edilmiştir.
Baza Özelliği Bazalarda iki adet mukavemetli amortisör ve iki adet stoplama sistemi bulunmaktadır. Baza demiri tek parçadır.
Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

Genişlik Derinlik Yükseklik
DOLAP 256 cm 66 cm 221 cm
ŞİFONYER 130 cm 45 cm 165 cm
KOMİDİN 65 cm 44 cm 45 cm
KARYOLA 206 cm 222 cm 122 cm