İndirim!

MİRA YATAK ODASI

16,290.00

TAKIM İÇERİĞİ : KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Takım İçeriği 1 adet Gardrop, 1 adet Başlıklı Karyola, 1 adet Şifonyer, 2 adet Komodinden oluşmaktadır.
Baza opsiyoneldir.Ek ücretle yapılabilir.
Gardrop Malzemesi Ürünümüz tamamen 1. sınıf malzemeden üretilmiştir. Kapak ön yüzlerde bulunan derzli bölümler de CNC işçiliği bulunmaktadır. CNC işçilikli bölümlerde LAKE boya uygulaması vardır. Dolabımızın içinde ” Koton ” dokulu malzeme kullanılmıştır.
Gardrop Fonksiyonu Kapaklar Yavaşlatılıcıdır. Askı boruları sensörlü olup hareket algıladığında ışık yanar.
Karyola Malzemesi 1. Sınıf Malzemeden Üretilmiştir. Karyola ve Başlığa Uygulanan Kumaş İthal Kadife Kumaştır. Leke Tutmama ve Kolay Temizlenebilme Garantisi vardır.
Karyola Fonksiyonu Yere sıfır Karyola kullanılmıştır. Başlık Kumaşı İthal Kadife Kumaştır. İsteğinize Göre Ek Ücretle Bazalı Yapılabilir.
Şifonyer Malzemesi Tamamen 1. sınıf malzemeden üretilmiştir. En üst çekmece yüzü MDF malzeme üzerine CNC işçilik uygulanarak üretilmiştir. Lake boyalıdır. Üst tabla da mermer desenli HighGloss malzeme kullanılmıştır.
Şifonyer Fonksiyonu En üstte bulunan çekmece teleskopik raylıdır. 2. ve 3. çekmece yavaşlatıcılıdır. Şifonyer de boy aynası ve takı dolabı bulunmaktadır.
Komodin Malzemesi Tamamen 1. sınıf malzemeden üretilmiştir. Çekmece yüzünde MDF malzeme kullanılmış olup CNC işçilik uygulanmıştır. Üst tabla da mermer desenli HighGloss malzeme kullanılmıştır. Üst tabla da mermer desenli HighGloss malzeme kullanılmıştır.
Komodin Fonsiyonu Çekmecelerde Frenli ray kullanılmıştır. Çekmece Üstlerinde Bulunan Bölmelerin İçi Kullanılabilir.
Takım Rengi Siyah / Mermer Desen.
Ayak Malzemesi Metalden Üretilmiştir. Metal Malzeme Üzerine Titanyum Kaplama Yapılmıştır. Kaplama Atması veya Renk Solması Gibi Problemlere Karşı Dirençlidir.

Ürün Boyutları

Genişlik Derinlik Yükseklik
Gardırop
Karyola
Şifonyer
Komodin