İndirim!

MİRA YATAK ODASI

16,290.00

TAKIM İÇERİĞİ : KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Takım İçeriği1 adet Gardrop, 1 adet Başlıklı Karyola, 1 adet Şifonyer, 2 adet Komodinden oluşmaktadır.
Baza opsiyoneldir.Ek ücretle yapılabilir.
Gardrop MalzemesiÜrünümüz tamamen 1. sınıf malzemeden üretilmiştir. Kapak ön yüzlerde bulunan derzli bölümler de CNC işçiliği bulunmaktadır. CNC işçilikli bölümlerde LAKE boya uygulaması vardır. Dolabımızın içinde ” Koton ” dokulu malzeme kullanılmıştır.
Gardrop FonksiyonuKapaklar Yavaşlatılıcıdır. Askı boruları sensörlü olup hareket algıladığında ışık yanar.
Karyola Malzemesi1. Sınıf Malzemeden Üretilmiştir. Karyola ve Başlığa Uygulanan Kumaş İthal Kadife Kumaştır. Leke Tutmama ve Kolay Temizlenebilme Garantisi vardır.
Karyola FonksiyonuYere sıfır Karyola kullanılmıştır. Başlık Kumaşı İthal Kadife Kumaştır. İsteğinize Göre Ek Ücretle Bazalı Yapılabilir.
Şifonyer MalzemesiTamamen 1. sınıf malzemeden üretilmiştir. En üst çekmece yüzü MDF malzeme üzerine CNC işçilik uygulanarak üretilmiştir. Lake boyalıdır. Üst tabla da mermer desenli HighGloss malzeme kullanılmıştır.
Şifonyer FonksiyonuEn üstte bulunan çekmece teleskopik raylıdır. 2. ve 3. çekmece yavaşlatıcılıdır. Şifonyer de boy aynası ve takı dolabı bulunmaktadır.
Komodin MalzemesiTamamen 1. sınıf malzemeden üretilmiştir. Çekmece yüzünde MDF malzeme kullanılmış olup CNC işçilik uygulanmıştır. Üst tabla da mermer desenli HighGloss malzeme kullanılmıştır. Üst tabla da mermer desenli HighGloss malzeme kullanılmıştır.
Komodin FonsiyonuÇekmecelerde Frenli ray kullanılmıştır. Çekmece Üstlerinde Bulunan Bölmelerin İçi Kullanılabilir.
Takım RengiSiyah / Mermer Desen.
Ayak MalzemesiMetalden Üretilmiştir. Metal Malzeme Üzerine Titanyum Kaplama Yapılmıştır. Kaplama Atması veya Renk Solması Gibi Problemlere Karşı Dirençlidir.

Ürün Boyutları

GenişlikDerinlikYükseklik
Gardırop
Karyola
Şifonyer
Komodin