İndirim!

PASSİON YATAK ODASI

22,790.00

TAKIM İÇERİĞİ:KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Özellik Açıklama
Takım İçeriği 1 Adet 6 Kapılı menteşeli Gardırop, 1 Adet Karyola ve Başlığı, 1 Adet Şifonyer ve Aynası, 2 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
Başlık Ahşap iskelet üzerine ithal kumaş döşemelidir.
Karyola Kumaş döşeme başlık ve ceviz kaplama yan selenlerden oluşmuştur.
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm’dir.
Baza Fonksiyonu Baza ek ücretle eklenebilir.
Gardırop Kapaklar füme ayna malzemeden üretilmiştir.Gövde yongalam malzemeden üretilmiştir.Görünen kısımlar ceviz kaplama ve mdf üzeri lake boyamalıdır.dolap içeriğinde raflar askılıklar ve üç ader dıştan kullanım çekmece vardır.
Kapak Fonksiyon 6 adet menteşeli kapaktan oluşmaktadır.Kapaklar stoperlidir.
Komodin Ceviz kaplama ve lake malzemeden üretilmiştir.
Şifonyer ve Aynası Ceviz kaplama  malzemeden üretilmiştir.Gövde yongalam.
Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

Ürünler Genişlik Derinlik Yükseklik
 Dolap 260 cm 70 cm 219 cm
Karyola 231 cm 218 cm 110 cm
Şifonyer 138 cm 48 cm 78 cm
Komodin 68 cm 45 cm 40 cm