ROSE YATAK ODASI MUSS

Detaylı Bilgi Al

TAKIM İÇERİĞİ : GARDIROP+BAZALI KARYOLA +ŞİFONYER+AYNA+PUF+KOMODİN

(2 ADET) OLUŞMAKTADIR .

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Takım İçeriği1 Gardırop, 1 Bazalı karyola, 1 Şifonyer ve aynası+PUF  2 komodinden oluşmaktadır.
Karyola Çerçevesi1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.
Yatak Ölçüsü160 x 200 cm’dir.
Gardırop Malzemesi Gövde birinci kalite suntalam malzemeden üretilmiştir. Dolap kapaklarında ayna ve cnc kesim kullanılmıştır
Gardırop Kapak Fonksiyon Çift taraflı yavaş kapanbilen sürgülü kapı sistemi vardır. Dolap içinde çocuk kilit kulplu iki adet çekmece, pantolon askı rayı bulunmaktadır. Dolap kapak arkalarında kapağın atılmasını engelleyen gergi profili vardır.
Gardırop Kapak Fonksiyon6 Adet menteşeli kapaktan oluşmaktadır.
Komodin MalzemesiAyaklar masif ağaçtan üretilmiştir. Kapaklarda boyalı yüzey uygulanmıştır. Çekmecelerde yavaş kapanabilen ray sistemi bulunmaktadır.
Şifonyer Malzemesi Ayaklar masif ağaçtan üretilmiştir. Kapaklarda boyalı yüzey uygulanmıştır.. Çekmecelerde yavaş kapanabilen ray sistemi bulunmaktadır.
Ahşap Bakımı
Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Ek BilgilerBaza Malzemesi Hidrolikli ve emniyet stoplu baza sistemi opsiyon olarak sunulmaktadır.
Demonte ParçalarTüm parçalar demonte gönderilir.
Ürün TipleriAHŞAP AYAK

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
 Dolap260 cm71 cm215 cm
Karyola170 cm237 cm117 cm
Şifonyer120 cm60 cm140 cm
Komodin65 cm45 cm43 cm