İndirim!

ROSE YATAK ODASI

15,790.00

TAKIM İÇERİĞİ:KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Özellik Açıklama
Takım İçeriği 1 Adet 6 Kapılı Gardırop, 1 Adet Karyola ve Başlığı, 1 Adet Şifonyer ve Aynası, 2 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
Başlık Ahşap iskelet üzerine ithal kumaş döşemelidir.
Karyola 1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.Ayak ucu bench uygulanmıştır.
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm’dir.
Baza Fonksiyonu Bazalıdır.
Gardırop Gövde lam malzemeden oluşup,kapaklarda MDF üzeri lake uygulanmıştır.Dolap içeriğinde Led li askılıklar çekmece ve pantolonluk eklenmiştir.
Kapak Fonksiyon 6 adet menteşeli kapaktan oluşmaktadır.Kapaklar stoperlidir.
Komodin Lam malzemeden üretilmiştir. Görünen kapak ve yan ksısmlar mdf üzeri lake boyamadır.Cnc tasarımlıdır.Çekmecelerde yavaşlatıcı ray kullanılmıştır.
Şifonyer ve Aynası Lam malzemeden üretilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı ray kullanılmıştır.Görünen kapak ve yan ksısmlar mdf üzeri lake boyamadır.Ayaklar metaldir.
Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

Ürünler Genişlik Derinlik Yükseklik
6 Kapılı Dolap
Karyola
Şifonyer
Komodin