ROSE YATAK ODASI CND

Detaylı Bilgi Al

TAKIM İÇERİĞİ:KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Takım İçeriği1 Adet 6 Kapılı Gardırop, 1 Adet Karyola ve Başlığı, 1 Adet Şifonyer ve Aynası, 2 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
BaşlıkAhşap iskelet üzerine ithal kumaş döşemelidir.
Karyola1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.Ayak ucu bench uygulanmıştır.
Yatak Ölçüsü160 x 200 cm’dir.
Baza FonksiyonuBazalıdır.
GardıropGövde lam malzemeden oluşup,kapaklarda MDF üzeri lake uygulanmıştır.Dolap içeriğinde Led li askılıklar çekmece ve pantolonluk eklenmiştir.
Kapak Fonksiyon6 adet menteşeli kapaktan oluşmaktadır.Kapaklar stoperlidir.
KomodinLam malzemeden üretilmiştir. Görünen kapak ve yan ksısmlar mdf üzeri lake boyamadır.Cnc tasarımlıdır.Çekmecelerde yavaşlatıcı ray kullanılmıştır.
Şifonyer ve AynasıLam malzemeden üretilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı ray kullanılmıştır.Görünen kapak ve yan ksısmlar mdf üzeri lake boyamadır.Ayaklar metaldir.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
6 Kapılı Dolap
Karyola
Şifonyer
Komodin