BİBLO YATAK ODASI FML

Detaylı Bilgi Al

TAKIM İÇERİĞİ : KARYOLA+2 KOMİDİN+GARDROP+ŞİFONYER&AYNA

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Takım İçeriği1 gardırop, 1 şifonyer ve aynası, 2 komodin ve 1 adet karyoladan oluşmaktadır.(FMLY0012BBL)
Karyola ÇerçevesiBaşlık hem boyalı hem döşemeli mozambik suntasından oluşmaktadır. Yan tahta ve ayakucu döşemelidir. Ayak destekleri siyah parlak suntalamdır.
Gardırop MalzemesiAlt tabla siyah parlak suntalam oluşmakatdır. Gövdesi mozambik mat suntalam yüzeylerinde motif ve profil vardır.
Gardırop Kapak Fonksiyon2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır.
Komodin MalzemesiAlt tabla siyah parlak suntalam oluşmakatdır. Gövdesi mozambik mat suntalam yüzeylerinde motif ve profil vardır.
Şifonyer MalzemesiAlt tabla siyah parlak suntalam oluşmakatdır. Gövdesi mozambik mat suntalam yüzeylerinde motif ve profil vardır.
BazaBazalı
Ahşap BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.
Ek BilgilerÜstler sonata mermer lak paneldir.
Altlar siyah parlaktır.
Gövde mozambik mat rengindedir.
Demonte ParçalarTüm parçalar demonte gönderilir.

Ürün Boyutları

GenişlikDerinlikYükseklik
Gardırop210 cm69 cm215.8 cm
Şifonyer ve Aynası142 cm49 cm82 cm
Komodin61 cm49 cm55 cm
Karyola200 cm213 cm148 cm
Ek Dolap50 cm69 cm215.8 cm