İndirim!

FOCUS BAZA+BAŞLIK+YATAK SETİ

8,273.00

TAKIM İÇERİĞİ :BAZA+BAŞLIK+YATAK

Kategoriler: ,

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Baza,Başlık Mdf malzeme üzeri Nubuk kumaş ile imal edilmiştir.Paslanmaz ve ağır yüke dayanıklı çelik konstrüksiyondur. Özel emniyet kilitleriyle takviye edilmiş amortisör ve makasları bulunmaktadır.
Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm’dir.
Yatak Özelliği

Yıpranmayan uykular çift taraflı kullanım  FOCUS yatak, çift taraflı kullanım özelliğine sahiptir. Bu sayede kaliteli uykunun keyfini yıllarca sürersiniz.

 Bonel  yay sisteminin konforu, yumuşak tuşeli  kumaşla birlikte ekstra konfor sağlayan pedi, rahat bir uyku ortamı sunmaktır. Bonel  yay sistemi orta sertlikte yatak isteyenler için geliştirilmiştir.

Yumuşacık bir dokunuş docinelle  kumaş yumuşak dokulu pelüş kumaşı ve hacimli yapısıyla wedding premium bulutların üzerinde uyku hissi verir.

Ek Bilgiler
Mobilyalarınızın temizliğini özel mobilya temizleyici maddeler veya nemli yumuşak bezle yapınız ve hemen kurulayınız.
Sert dokulu kumaşlar yüzeyleri çizilebilir.
Nemli bez kullandıktan sonra kesinlikle kurulayınız.