PUMA YEMEK ODASI

Detaylı Bilgi Al

TAKIM İÇERİĞİ :  1 MASA – 1 KONSOL & AYNA – 2 SANDALYE – 1 BENCH

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Takım İçeriği1 masa, 1 konsol ve aynası, 1 bench, 2 sandalyeden oluşmaktadır.
Masa MalzemesiÜst gövdesinde lake parlak panel royal mermer kullanılmıştır. Gövde, koyu gri parlak suntalam malzemeden üretilmiştir.(FMLY0012PMA)
Masa FonksiyonuMasa tablası ortadan açılabilir.
Konsol MalzemesiÜst gövdesinde lake parlak panel royal mermer kullanılmıştır. Gövde, koyu gri parlak suntalam malzemeden üretilmiştir.
TV Ünitesi MalzemesiÜst gövdesinde lake parlak panel royal mermer kullanılmıştır. Gövde, koyu gri parlak suntalam malzemeden üretilmiştir.
Ahşap BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Ek BilgilerMasa üst tablada çift renk pvc vardır. Ayakları torna ayaktır.
Konsolda; alt üst tablada çift renk pvc vardır. Kapaklarda yarım ve tam deve menteşe kullanılmıştır. Kapaklarınönünde bronz ayna ve yuvarlak altın sarısı kulp vardır. Sedef krem pvc kaplı profil ve altın sarısı sibu vardır.
Ayaklar torna ayaktır sunta rengine boyanmaktadır. Konsol aynası mdf den oluşmaktadır ve sunta rengıne boyanmaktadır.
Ayrıca konsol aynasıda bronzdur. Ayakların üstüne gelen altın sarısı topuzda bulunmaktadır.
Tv Ünitesinde; alt üst tablada çift renk pvc vardır. Çekmecelerde slidea mandallı tandem ray kullanılmıştır.
Konsol GenişliğiAçılır
Demonte ParçalarTüm parçalar demonte gönderilir.
Ürün GrubuYemek Odası

Ürün Boyutları

GenişlikDerinlikYükseklik
Masa Kapalı170 cm96 cm78.5 cm
Masa Açık212.6 cm96 cm78.5 cm
Konsol209.7 cm50 cm83 cm