İndirim!

STİL YEMEK ODASI

10,290.00

TAKIM İÇERİĞİ :  1 MASA – 1 KONSOL & AYNA – 2 SANDALYE – 1 BENCH

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

Takım İçeriği 1 masa, 1 konsol ve aynası, 1 bench, 2 sandalyeden oluşmaktadır.
Masa Malzemesi Üst gövdesinde lake parlak panel royal mermer kullanılmıştır. Gövde, koyu gri parlak suntalam malzemeden üretilmiştir.(FMLY0012PMA)
Masa Fonksiyonu Masa tablası ortadan açılabilir.
Konsol Malzemesi Üst gövdesinde lake parlak panel royal mermer kullanılmıştır. Gövde, koyu gri parlak suntalam malzemeden üretilmiştir.
TV Ünitesi Malzemesi Üst gövdesinde lake parlak panel royal mermer kullanılmıştır. Gövde, koyu gri parlak suntalam malzemeden üretilmiştir.
Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
Ek Bilgiler Masa üst tablada çift renk pvc vardır. Ayakları torna ayaktır.
Konsolda; alt üst tablada çift renk pvc vardır. Kapaklarda yarım ve tam deve menteşe kullanılmıştır. Kapaklarınönünde bronz ayna ve yuvarlak altın sarısı kulp vardır. Sedef krem pvc kaplı profil ve altın sarısı sibu vardır.
Ayaklar torna ayaktır sunta rengine boyanmaktadır. Konsol aynası mdf den oluşmaktadır ve sunta rengıne boyanmaktadır.
Ayrıca konsol aynasıda bronzdur. Ayakların üstüne gelen altın sarısı topuzda bulunmaktadır.
Tv Ünitesinde; alt üst tablada çift renk pvc vardır. Çekmecelerde slidea mandallı tandem ray kullanılmıştır.
Konsol Genişliği Açılır
Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.
Ürün Grubu Yemek Odası

Ürün Boyutları

Genişlik Derinlik Yükseklik
Masa Kapalı 170 cm 96 cm 78.5 cm
Masa Açık 212.6 cm 96 cm 78.5 cm
Konsol 209.7 cm 50 cm 83 cm