CARİZMA GENÇ ODASI

Detaylı Bilgi Al

TAKIM İÇERİĞİ:3 KAPILI DOLAP +90*200 KARYOLA+1 AD KOMODİN+ÇAMAŞIRLIK & AYNA

Kategoriler:

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Takım İçeriği1 Adet 3 Kapılı  Dolap , 1 Adet 90 *200 Karyola , 1 Adet Çamaşırlık & ayna, 1 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
Başlık18 mm ve 25 mm  suntalam malzemeden üretilmektedir, başlık döşemesi kumaştır.
Karyola18 mm ve 25 mm  suntalam malzemeden üretilmektedir, başlık döşemesi kumaştır.
Karyola iç yatak ölçüleri 90 x 200 cm’dir, maksimum yatak kalınlığı 24 cm olmalıdır.
Yatak Ölçüsü90 x 200 cm’dir.
Baza Fonksiyonuİstenirse bazalı olabilir.( bazalı karyola extra ücretlendirilir.)
Gardırop18 mm ve 25 mm suntalam malzemeden üretilmektedir. Kapaklarda frenli menteşe, çekmecelerde ise kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
Kapak Fonksiyon3 kapaklıdır.
Komodin18 mm ve 25 mm  suntalam malzemeden üretilmektedir.  çekmecelerde ise kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
Çamaşırlık  ve Aynası18 mm ve 25  suntalam malzemeden üretilmektedir, ayaklar ve kulplarda ahşap kayın kullanılmaktadır. Kapaklarda frenli menteşe, çekmecelerde ise kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3 Kapılı Dolap 136 cm 62 cm 191  cm
Karyola 101 cm 211 cm 93 cm
Çamaşırlık 86 cm 47 cm 79 cm
Komodin 64 cm 47 cm 46 cm

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“CARİZMA GENÇ ODASI” için yorum yapan ilk kişi siz olun