MY HOUSE GENÇ ODASI BEN

Detaylı Bilgi Al

TAKIM İÇERİĞİ:3 KAPILI GARDIROP+90*200 KARYOLA+1 AD KOMODİN+ÇAMAŞIRLIK&AYNA DAN OLUŞMAKTADIR.

Kategoriler:

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Takım İçeriği1 Adet 3 Kapılı Gardırop, 1 Adet 90 Lük Karyola , 1 Adet Çamaşırlık, 1 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
BaşlıkGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır.
KaryolaGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır. Karyola iç yatak ölçüleri 90 x 200 cm’dir, maksimum yatak kalınlığı 24 cm olmalıdır
Yatak Ölçüsü90 x 200 cm’dir.
Baza FonksiyonuVar ( bazalı karyola farkı alınır.)
GardıropGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup görselliği desteklemek adına süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır. Kulplar porselen Dolap iç çekmecelerinde kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
Kapak Fonksiyon3 kapaklıdır.
KomodinGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup görselliği desteklemek adına süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır. Kulplar porselen Dolap iç çekmecelerinde kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
Şifonyer ve AynasıGövde 18 mm suntalam malzemeden üretilmekte olup görselliği desteklemek adına süslemelerde MDF ve ABS plastik kullanılmaktadır. Kulplar porselen Dolap iç çekmecelerinde kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3 Kapılı Dolap143 cm60 cm220 cm
Karyola106 cm205 cm104 cm
Çamaşırlık81 cm47 cm89 cm
Komodin50 cm46 cm40 cm