POLİGON GENÇ ODASI

Detaylı Bilgi Al

TAKIM İÇERİĞİ: AKORDİYON  KAPAKLI  DOLAP +120*200 KARYOLA+1 AD KOMODİN+ÇAMAŞIRLIK & AYNA

Kategoriler:

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Takım İçeriği1 Adet Akordiyon kapaklı Dolap , 1 Adet 120 *200 Karyola , 1 Adet Çamaşırlık & ayna, 1 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
Başlık18 mm   suntalam malzemeden üretilmektedir.
Karyola18 mm   suntalam malzemeden üretilmektedir, başlık döşemesi kumaştır.
Karyola iç yatak ölçüleri 120 x 200 cm’dir, maksimum yatak kalınlığı 24 cm olmalıdır.
Yatak Ölçüsü120 x 200 cm’dir.
Baza Fonksiyonuİstenirse bazalı olabilir.( bazalı karyola extra ücretlendirilir.)
Gardırop18 mm  suntalam malzemeden üretilmektedir. Kapaklarda makara sürgü sistemi kullanılmaktadır.Kulplarda porselen detay kullanılmıştır.
Kapak Fonksiyon3 kapaklıdır.
Komodin18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir. Kulplarda porselen detay kullanılmıştır. Çekmecelerde kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
Çamaşırlık  ve Aynası18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir. Kulplarda porselen detay kullanılmıştır. Çekmecelerde kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Akordiyon  Kapaklı Dolap 154 cm 38 cm 199  cm
Karyola 130 cm 206 cm 116 cm
Çamaşırlık 85 cm 45 cm 85 cm
Komodin 50 cm 42 cm 70 cm

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“POLİGON GENÇ ODASI” için yorum yapan ilk kişi siz olun