LOFT GENÇ ODASI

Detaylı Bilgi Al

TAKIM İÇERİĞİ:3 KAPILI DOLAP +100*200 KARYOLA+1 AD KOMODİN+ÇAMAŞIRLIK & AYNA

Kategoriler:

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Takım İçeriği1 Adet 3 Kapılı  Dolap , 1 Adet 100 *200 Karyola , 1 Adet Çamaşırlık & ayna, 1 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
Başlık18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir, başlık döşemesi kumaştır.
Karyola18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir, başlık döşemesi kumaştır.
Karyola iç yatak ölçüleri 100 x 200 cm’dir, maksimum yatak kalınlığı 24 cm olmalıdır.
Yatak Ölçüsü100 x 200 cm’dir.
Baza FonksiyonuVar
Gardırop18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir, ayaklar ve kulplarda ahşap kayın kullanılmaktadır. Kapaklarda frenli menteşe, çekmecelerde ise kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
Kapak Fonksiyon3 kapaklıdır.
Komodin18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir, ayaklar ve kulplarda ahşap kayın kullanılmaktadır.  çekmecelerde ise kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
Çamaşırlık  ve Aynası18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir, ayaklar ve kulplarda ahşap kayın kullanılmaktadır. Kapaklarda frenli menteşe, çekmecelerde ise kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3 Kapılı Dolap 137 cm 55 cm 200  cm
Karyola 112 cm 209 cm 96 cm
Çamaşırlık 84 cm 44 cm 78 cm
Komodin 50 cm 43 cm 48 cm

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“LOFT GENÇ ODASI” için yorum yapan ilk kişi siz olun