MY CAR GENÇ ODASI

Detaylı Bilgi Al

TAKIM İÇERİĞİ: 3 KAPAKLI DOLAP+90*190 KARYOLA+KOMODİN+ÇAMAŞIRLIK TAN OLUŞMAKTADIR.

Kategoriler:

Açıklama

Konfor ve Tasarım Bir Arada!

Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!Farklı modülleriyle evinize uygun kullanım seçenekleri sunan, zengin kumaş ve renk seçenekleriyle ruhunuza hitap eden konforlu ve şık mobilyalar Dimax Mobilya’da!

Ürün Özellikleri

ÖzellikAçıklama
Takım İçeriği1 Adet 3 kapılı dolap  , 1 Adet 90*190 Karyola , 1 Adet Çamaşırlık , 1 Adet Komodin’ den oluşmaktadır.
Başlık18 mm   suntalam malzemeden üretilmektedir.
Karyola18 mm suntalam malzeme, yüksek dayanıklılık ve teknoloji ile üretilen PVC plastik kaplamadan üretilmektedir. Uzaktan kumada ile çalışmaktadır. Karyola altında mavi led ışık ve tekerlek etrafındaki beyaz led ışık sistemi ve uzaktan kumanda ile ses sistemine sahiptir. İç yatak ölçüsü 90 x 190 cm’dir.

 

Yatak Ölçüsü90*190 cm dir.
Baza FonksiyonuYOK
Gardırop18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir. Dolap kapaklarında folyo baskı kullanılmaktadır. Kulplar trafik işaretleri ile çeşitlendirilmiştir. Kapaklarda frenli menteşe, çekmecelerde ise kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.
Kapak Fonksiyon3 kapaklıdır.
KOMODİN18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir. Çekmece kulbu trafik işaretleri ile çeşitlendirilmiştir, çekmecede kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır.

 

Çamaşırlık  ve Aynası18 mm suntalam malzemeden üretilmektedir. Kulplar trafik işaretleri ile çeşitlendirilmiştir. Çamaşırlığın çekmecelerinde kendinden yavaşlatıcılı tandem ray sistemi kullanılmaktadır. Kapaklarda frenli menteşe kullanılmaktadır
BakımMobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ürün Boyutları

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3   Kapaklı Dolap 135 cm 59 cm 201  cm
Karyola 116 cm 225 cm 75 cm
Çamaşırlık 85 cm 45 cm 85 cm
Komodin 55 cm 36 cm 39 cm

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“MY CAR GENÇ ODASI” için yorum yapan ilk kişi siz olun